LOADING

Type to search

Nowoczesny apartament na wielu poziomach

Ed 11 lutego 2018
Share

Nowoczesny apartament mieszczący się w Kijowie na 23 piętrze został zaprojektowany przez Natalię Oleksieńko. Projektantka wykorzystała wysokie wnętrze do zaprojektowania wielopoziomowego układu.

Nowoczesny apartament mieszczący się w Kijowie na 23 piętrze został zaprojektowany przez Natalię Oleksieńko. Wykorzystała wysokie wnętrze do zaprojektowania wielopoziomowego układu.

W nowoczesnym wnętrzu połączyła ciemną cegłę, drewno i szkło uzyskując ciekawy efekt.

Salon z ciemnymi ceglanymi ścianami, drewnianymi podłogami jest rozświetlony dzięki jasnej kanapie, i małemu stolikowi z jasnego drewna, który nawiązuje do innych drewnianych elementów aranżacyjnych sąsiadujących stref.

W jadalni znajduje się stół z grubym drewnianym blatem o niesymetrycznych kształtach położonym na metalowych nogach. Meble kuchenne mają łączone fronty podzielone na poziomy. Dolny poziom szafek wykonany jest z matowych frontów w odcieniu bieli w górnym poziomie szafek zastosowano strukturę drewna.

Tuż przy salonie znajduje się wielopoziomowy taras w całości wykonany z drewna, na którym znajduje się zadaszona jadalnia na świeżym powietrzu z pergolą i grillem.

Sypialnia połączona jest z łazienką, z której roztacza się piękna panorama na miasto.

Zagłówek łóżka w sypialni jest jednocześnie ścianką z ciemnej cegły oddzielającą sypialnię od łazienki. W łazience znajduje się centralnie umieszczona wanna wolnostojąca, a kabina prysznicowa znajduje się za kolumną tuż przy oknach, zapewniając widok na panoramę miasta. Szklana ściana pełni rolę izolatora wilgoci i pary wodnej pomiędzy sypialnią, a główną łazienką, jednocześnie przepuszczając światło z jej okien na cały pokój.

W głównej części apartamentu znajduje się centralnie usytuowana drewniana klatka schodowa, łącząca wszystkie trzy poziomy nowoczesnego mieszkania.

Pozostałe miejsca sypialne w apartamencie położone są na małych antresolach, które można było zastosować dzięki wysokiemu apartamentowi.

W drugiej łazience czarne kafelki i czarny zlew kontrastują z białymi półkami, tworząc nowoczesny wygląd.

Następny