LOADING

Type to search

Luksusowy i bezpieczny Milioner

Ed 23 lutego 2018
Share

W bogatej kolekcji portugalskiej marki Boca do Lobo luksusuwych mebli o niespotykanym wyglądzie znajdują się sejfy domowe. Najbardziej kultowym z nich jest sejf MILIONER.

 

Pod wpływem Kalifornijskiej gorączki złota i poszukiwaczy tego cennego kruszcca, zwanych „Forty-niner’s”powstał projekt Milionera. Jest najbardziej efektownym sejfem Boca do Lobo, zaprojektowanym i zbudowanym tak, aby stworzyć wrażenie na oglądających i jednocześnie zapewnić niezrównane doznania dla właścicieli tego cennego mebla. Poszarpana powłoka podkreśla niepokonaną naturę i moc sejfu, odnosząc się do różnych nieudanych prób kradzieży w Gorączce Złota. Wzmocniony uchwyt otwierający czerpie inspirację z portugalskiej historii i epoki morskich odkryć, przypominających koło statku. Milioner ma solidną polerowaną ramę z mosiądzu pokrytą złotymi micronowymi listkami złota. Jego system otwierania działa z tajną kombinacją kodu, a wnętrze jest wyłożone tkaniną, z zestawem zamykanych szuflad wykonanych z litego mahoniu. Jest bezpieczny, jak tajemnice właściciela, który zostaną w nim przechowywane na długi czas.

Nawet pusty stanowi wysoką wartość ze względu na materiały z jakich został zbudowany. Zamykane szuflady i cała konstrukcja z mahoniu, pokryta polerowanym mosiądzem i obłożona złotymi listkami, to niezaprzeczalna wartość.

Obracane mosiężne rączki i posrebrzane koła, system otwierania działa z tajną kombinacją kodu. Wnętrze posiada zestaw mahoniowych szuflad i drzwi z oddzielnym systemem blokującym. Sejf jest wysoki na 1,5 metra, szeroki na 0,8, głęboki na 0,6, a jego waga to 380 kilogramów.