LOADING

Type to search

Surrealistyczny Dalí

Ed 17 lutego 2018
Share

W bogatej kolekcji marki Boca do Lobo luksusowych upominków, o niespotykanym wyglądzie znajduje się surrealistyczny sejf domowy. Propozycja firmy zainspirowana jest dziełem Salvadore Dali.

Wszyscy lubimy biżuterię, do której zaliczamy również luksusowe zegarki. Kupując takie piękne luksusowe ozdoby przechowujemy je zazwyczaj w ukrytych bezpiecznych sejfach. O takiej bezpiecznej i zarazam ozdobnej szafie pomyśleli projektanci Boca do Lobo.

Wracając do Salvadore to: jak głosi opowieść, Salvador Dalí usiadł przy stole, patrząc na miękki, roztopiony ser Camembert. Nagle przyszedł mu do głowy pomysł topienia zegarków i natychmiast wziął się do pracy. I tak dzięki roztopionemu serowi, powstała jego najbardziej charakterystyczna grafika „Trwałość Pamięci“. Podobnie jak obraz, jest symbolem względności przestrzeni i czasu tak i sejf stworzono jako najbezpieczniejsze i najbardziej odporne miejsce na płynną nowoczesność i zmienność wokół nas. Ekstrawagancki sejf do przechowywania ręcznych zegarków i biżuterii wykonany jest techniką odlewniczą. Zewnętrzna powłoka przechowalni luksusowych zegarków wykończona jest polerowanym mosiądzem i złoceniami. Wewnątrz znajdują się spejalne przegródki na 6 zegarków. Miejsca na tą drogą i zarazem piękną męską biżuterię są regulowane. Są specjalnie przygotowane mechanizmy, które maja dbać o sprawność tych automatycznych luksusowych zegarków była jak najlepsza. Wnętrze jest oczywiście konfigurowalne, więc użytkownik może mieć wyjątkowe hiper-luksusowe indywidualne wnętrze swojego watch windera i zarazem sejfu.

Dali jest wysoki na 0,9 metra, głęboki i szeroki na 48 cm., a waży 110 kg.

Jeżeli nie masz jeszcze prezentu dla swojego ukochanego to Dali czeka na twoje zamówienie. Nietuzinkowy ponadczasowy czeka do zawiązania w kokardkę wręczenia go ukochanej osobie przyzwyczajonej do najekskluzywniejszych rzeczy.

fot.Boca do Lobo