LOADING

Type to search

Dom po remoncie

Ed 12 lutego 2018
Share

Masz stary dom nadający się do remontu?

Większość ludzi zastanawia się czy warto przeprowadzać renowację, czy może sprzedać stary, a kupić nowy dom. Takie rozważania są możliwe o ile miejsce, w którym mieszkasz nie jest na tyle piękne żebyś się do niego przywiązał. Remont starego domu i koszty z nim związane są często porównywalne z budową nowego obiektu. Zniszczony zaniedbany budynek i piękne miejsce, w którym się znajduje jest dylematem, który daje tylko jedno rozwiązanie. Stajemy przed takim problemem i decydujemy się na remont. Zanim przystąpimy do działania i zatrudnimy ekipę remontową szukamy dobrego architekta, który nam zaprojektuje dom marzeń. Oczywiście warto poznać szacunkowe koszty, by wiedzieć czy przedsięwzięcie będzie dla nas osiągalne. Stary i zaniedbany budynek może stać się pięknym, nowoczesnym domem, wymaga to jednak sporych nakładów finansowych, czasu i wymarzonego projektu nowego domu.

Co zrobić z domem po dziadkach?

Należący do rodziny od pokoleń dom, który prawdopodobnie nigdy nie widział ekipy remontowej zburzyć czy remontować ? Zburzyć, a na jego miejsce postawić nowy? Czy zdecydować się na remont starego domu? A może remontować i rozbudować.

Martin Kolarik zaprojektował remont i rozbudowę starego domu odmieniając go nie do poznania. Dodał kondygnację, nową klatkę schodową oświetlił oknem wysokim na obie kondygnacje. Zaprojektował okna tak by maksymalnie oświetlały pomieszczenia i zapewniały ciekawe widoki.