LOADING

Type to search

Jak przygotować wnętrze salonu na Wielkanoc

Ed 27 lutego 2018
Share

Nie pozostawiaj wszystkich ważnych decyzji do ostatniej chwili. Zacznij już teraz przygotowywać swój salon na Wielkanoc.

Jeśli gościsz całą swoją rodzinę, a w lany poniedziałek znajomych na tegorocznym wielkanocnym obiedzie, to idź za naszą radą i zaplanuj wszystko, póki jest czas. To, co było kiedyś ważnym świętem religijnym, teraz staje się tylko tradycyjną niedzielą wielkanocną. Spędzamy w tym czasie beztroski czas z rodziną, bawiąc się i spotykając ze znajomymi.

 

Oto kilka wskazówek, jak ustawić wystrój salonu i przygotować go na niedzielne wielkanocne szaleństwo!

 

Znajdź wygodny kącik

Wszyscy mamy jakiegoś wuja, dziadka, który uwielbia relaksować się na kanapie po świetnym posiłku. Nie odmawiaj mu tej chwili i przygotuj mu wygodny kącik z                 doskonałym światłem, żeby mógł trochę odetchnąć. Taki wygodny kącik sprawi, że Twój salon będzie wyglądał lepiej, a twój krewniak z pewnością Ci podziękuje pod             koniec dnia.

Do takiego kącika proponujemy sofę Novak, która łączy w sobie niektóre detale z połowy wieku z nowoczesną wizją. Podstawa jest prostokątna z kontrastowym spodem z zaokrąglonymi kształtami, tapicerowana wyrafinowaną skórą i wykończona detalami.

Do przyświecenia ulubionej książki czy gazety może posłużyć lamka Kenny, która jest płynna, jak ruchy Kennego Clarke, który przynosił je na swoje bębny. Lampa Kenny to nowoczesny, ponadczasowy design, który przynosi wspomnienia i symbolikę dobrej muzyki jazzowej. Twórcy DelightFULL starali się maksymalnie uwzględnić rytm i emocje, które mógł przynieść tylko perkusista taki jak Kenny Clarke. Nowoczesny projekt oświetlenia z marmurową strukturą nero marquina, pozłacanym korpusem i drobnymi detalami w abażurach przynoszą tylko wspaniały gest blasku i zdecydowania. Idealny do nowoczesnego projektowania domu lub do holu hotelowego. Craig to okrągły stolik kawowy, który łączy stylową polerowaną mosiężną strukturę z marmurowym topem z Gwatemali. Cztery nogi stołu zapewniają wsparcie dla małej przestrzeni do przechowywania ulubionej książki lub prasy, dzięki czemu ten stolik jest idealnym dodatkiem do Twojego salonu.

Nie zapomnij swoich poduszkach wielkanocnych

Gwarantujemy, że wystrój salonu nie będzie kompletny bez zestawu poduszek wielkanocnych . Słodkie króliczki, małe jaja lub tylko jasne motywy mogą sprawić, że Twoje poduszki wyglądają uroczo, a Twój salon będzie wyglądał przytulnie.

Zaakcentuj kolorem świąt

Ultra Violet to bardzo luksusowy i adekwatny kolor, który ​​idealnie nadaje się do wystroju salonu o tej porze roku. Znajdź odrobinę miejsca na krzesło z akcentem Ultra Violetu, aby stworzyć efekt wizualny swoimi gościom.

 

Wpuść dużo światła dziennego

Nie zapominaj, że Wiosna będzie tuż przed Wielkanocą, co oznacza, że ​​jeśli wszystko pójdzie dobrze, będziesz miał dużo światła słonecznego zalewającego twój salon. Skorzystaj z tego i nie zagracaj okien grubymi zasłonami lub mnóstwem mebli tuż przed nimi. Niech światło dzienne wydobywa wszystko, co najlepsze z akcesoriów do salonu !

.

 

Zdobądź własny wieniec wielkanocny

Wreszcie, nie zapomnij o ponadczasowym klasyku. Wianki należy używać nie tylko na drzwiach wejściowych. Zabierz je do środka i zawieś je na przykład nad kominkiem! Będzie to dobry sposób na wykorzystanie pustej przestrzeni, dzięki czemu Twój kominek będzie wyglądał mniej zimowo.

Previous Article