LOADING

Type to search

Nietuzinkowy pomysł na łazienkę – marmury, złoto i mosiądz

Ed 12 marca 2018
Share

 Biała umywalka? To tchnie nudą i banałem! Dziś w elegnckich łazienkach – zwłaszcza tych, które zaprojektowano z pieczołowitością i troską o każdy detal, królują zupełnie inne materiały. Wiedzą o tym projektanci z firmy Maison Valentina, która dostarcza akcesoria do luksusowych łazienek. W nowej kolekji ATO znajdziemy między innymi marmurowe umywalki, które staną się ozdobą każdego pokoju kąpielowego.

 

 

Luksusowa kolekcja ATO firmy Maison Valentina powstała z myślą o tych, którzy lubią eksperymentować z pomysłami na łazienkę. Użytkownik może wybierać spośród różnych komponentów, wprowadzając z ich pomocą wyjątkowe akcenty w aranżacji wnętrz. Dzięki temu właściciele domów bez wielkich nakładów pracy i uciążliwego remontu mogą eksperymentować z deisgnem i inspirować się łazienkowymi nowościami spod znaku glamour. Nowa kolekcja to przede wszystkim nie lada gratka dla osób, które poszukują wyrobów o nietypowym kształcie i niestandardowych wykończeniach powierzchni.

Flagowym modelem jest okrągła umywalka Koi, dostępna w marmurach Nero Marquina, Carrara i Estremoz. Jej okrągły kształt ułatwia montaż na dowolnej podstawie czy blacie. Majestatyczne marmury słyną nie tylko z eleganckiego wyglądu, ale także z trwałości i łatwości czyszczenia, przez co sprawdzą się w każdej łazience. Inspiracji może też dostarczyć umywalka KOI w kształcie prostokątnym, która wprowadzi powiew luksusu do łazienki, stając się podstawowym elementem dekoracyjnym.

Pomysł na łazienkę

Marmury Nero Marquina, Carrara i Estremoz to materiały, z których mogą być wykonane inne umywalki z kolekcji ATO, nazwane Symphony. Taka nazwa zobowiązuje, bo te wyjątkowe wyroby staną się ozdobą każdej eleganckiej łazienki. Umywalka o unikalnym kształcie koła zębatego to dla aranżera łazienki inspiracja wyjściowa, która może stać się bazą do dalszych kreatywnych zabaw strukturą, kolorem i kształtem. Umywalka Symphony to także świetny pomysł na łazienkę w stylu nowoczesnym, gdzie koło zębate może stać się podstawowym elementem tworzącym charakter wnętrza.

Produktem z kolekcji ATO, kierowanym do osób szukających do łazienki inspiracji i oryginalnych rozwiązań jest umywalka Lapiaz. Wykonana jest z mosiądzu odlewanego i może być wykończona w złocie, niklu i miedzi, a nawet polakierowana na dowolny kolor. Jej nieregularny kształt nada każdej łazience oryginalnego wyglądu, a pole do popisu otwiera też możliwość zestawiania jej z różnymi kranami i blatami i kreowania własnej, niepowtarzalnej aranżacji wnętrza luksusowej łazienki.

 

Fot. Maison Valentina