LOADING

Type to search

Wszystkie odcienie szarości w aranżacjach wnętrz

Ed 31 marca 2018
Share

 Marka Brabbu, która stała się synonimem designu najwyższej próby. To designerskie meble wykonane z najwyższą finezją i ze szlachetnych materiałów, a także modne oświetlenie, ekskluzywne akcesoria, oryginalne faktury i odcienie.  Nic dziwnego, że to właśnie produkty tej firmy wykorzystano do aranżacji wnętrza biura sprzedaży La Cresta z Hong Kongu, autorstwa Ptang Studio.  To stylowo urządzone pomieszczenia, które mogą stać się inspiracją dla wielu domów, w których dominują najmodniejsze dziś szarości, przełamane odcieniami złota.

 

Brabbu to marka designerska, która odzwierciedla intensywność miejskiego życia, jego zawziętość, siłę i tempo. To nieprzebrane bogactwo stylowych mebli, modnego oświetlenia, luksusowych lamp i szlachetnych tkanin. Dzięki odwoływaniu się do wielu zmysłów, meble Brabbu przenoszą nas w inny wymiar, wprowadzają do wnętrz domów eklektycznego ducha i nowoczesne wzornictwo.

Biuro sprzedaży La Cresta zaufało właśnie tej marce. Dzięki niej powstała idealna kombinacja odcieni brązu i szarości, eleganckich i ponadczasowych, którym charakteru dodają ostre, wyraziste linie designerskich mebli Brabbu. Projekt ten łączy kontrastujące elementy: piękno i harmonię natury z dynamicznymi i przełamującymi monotonię elementami. Ozdobą biura sprzedaży stały się najbardziej kultowe meble z kolekcji Brabbu, ikony stylu. Fotografie z tej realizacji mogą stać się inspiracją dla aranżacji wnętrz domów, których właściciele marzą o stworzeniu wyjątkowej, przepełnionej mistycyzmem atmosfery.

Stylowe meble wprowadzają do wnętrz wyjątkowego ducha. Fotele IBIS zachęcają do tego, aby usiąść na wygodnym siedzisku, a elegancji dodaje im aksamitna tapicerka i mosiężne elementy. To właśnie w tych fotelach jak w soczewce skupiają się wszystkie tekstury i głębokie kolory całego pomieszczenia. Nutę ekstrawagancji wprowadzają z kolei stylowe meble – fotele NUKA, których wyrazista tapicerka staje się wspaniałym tłem dla złotych akcentów na ścianach.

Sofa NAU to kluczowy element, stylistyczna dominanta pomieszczenia. Tapicerowana aksamitną bawełną wprowadza element miękkości, świetnie dopełniony przez sofę SAARI. Ta ostatnia, dzięki jasnej kolorystce, doskonale wydobywa wszystkie ciemne akcenty kolorystyczne w aranżacji wnętrza. Jest zarazem bardzo elegancka i komfortowa, będąc kwintesencją stylowego mebla.

Skoro o ikonach z kolekcji Brabbu mowa, to nie mogło też zabraknąć kultowej konsoli ARDARA. Jej pierwowzorem były starożytne kamienie z okresu neolitu. Złoty połysk i unikalne struktury to jej wyróżniki, dzięki którym konsola staje się sercem każdego pomieszczenia i najmocniejszym elementem aranżacji wnętrz.

Fot. Brabbu