LOADING

Type to search

Wanna wolnostojąca w luksusowej łazience

Ed 14 marca 2018
Share

Zanurzyć się po ciężkim dniu w wannie wypełnionej po brzegi gorącą wodą – doświadczenie bezcenne… Dla kogo z nas właśnie taki sposób relaksu nie przynosi największego odprężenia? Aby jednak naprawdę poczuć wyjątkową magię tego momentu, trzeba stworzyć odpowiednie warunki. Naprzeciw tak nakreślonym wymaganiom wychodzi Max-Fliz, właściciel marki Mobi Design. Wanny wolnostojące MOBI pozwolą przeobrazić łazienkę w oazę luksusu i relaksu, a zarazem zaaranżować ją w sposób funkcjonalny.

 

Wanna wolnostojąca w łazience jest jak olbrzymie, luksusowe łóżko w sypialni. Jeśli ustawimy ją na środku, stanie się centralnym, przykuwającym wzrok elementem. Umieszczona z kolei bliżej ściany może też dobrze pełnić swoją funkcję na nieco mniejszych metrażach. Najważniejsze to mieć dobry pomysł na łazienkę z wanną wolnostojącą. Dobrze rozplanowana przestrzeń, sprytnie rozmieszczone lustra, ciekawe oświetlenie mogą stać się elegancką oprawą dla elementu najważniejszego – wanny.

Wśród wanien MOBI mogą wybierać zarówno amatorzy owalnych, łagodnych kształtów, jak i ci, którzy od zaokrągleń wolą bardziej nowoczesne prostokąty. Wszystkie wanny wolnostojące MOBI łączy jedno: są one wykonane z akrylu sanitarnego najwyższej jakości, który dodatkowo wzmocniono włóknem szklanym. Taki sposób wykonania zapewnia idealnie gładką powierzchnię, która jest łatwa w czyszczeniu. Z kolei wykorzystanie najnowszych technologii i zintegrowanie wanny z obudową przekłada się na lekkość i solidność luksusowych wanien MOBI. Mają one wszystkie zalety i funkcjonalność wanien akrylowych, a przy tym – wyjątkowy wygląd wanien konglomeratowych.

Ekstrawaganckie łazienki

Co znajdziemy w kolekcji? Obok idealnie symetrycznych wanien, podobnych do najbardziej klasycznych wyrobów, znajdziemy tu też produkty do bardziej ekstrawaganckich łazienek.

 

Główną bohaterką wnętrza łazienki inspirowanej nowoczesnym minimalizmem może stać się jeden z nowszych modeli – wanna wolnostojąca MOBI Elisabeth. To produkt, który w wyjątkowy sposób łączy w sobie ponadczasową elegancję z prostotą i stylistycznym umiarem. Podobne wrażenie stworzymy też, decydując się na model Origami o nietuzinkowym, prostokątnym kształcie.

Ci, którzy szukają rozwiązań do luksusowych łazienek aranżowanych ze szczyptą ekstrawagancji, powinni koniecznie rozejrzeć się za modelami o nieregularnych formach. Taka jest wanna Tiza, której łagodne, kuszące zaokrąglenia stanowią zaproszenie do długiego relaksu przy świecach i muzyce.

Dla tych, którzy chcieliby wpuścić odrobinę orientalnego ducha do łazienki, świetnym pomysłem będzie z kolei wanna wolnostojąca LOTUS, w której można się poczuć jak Kleopatra.

 

Fot. Max-Fliz