LOADING

Type to search

Rozlane wino dekoracją domu

Ed 19 lutego 2018
Share

Piękne wnętrza to nie tylko stylowy projekt, według którego zostało wykonane nasze mieszkanie. Urządzając nowy dom lub mieszkanie wybieramy materiały wykończeniowe, zwracając uwagę na jakość i staranne wykonanie.

Mając już umeblowany nasz luksusowy apartament, zaczynamy szaleństwo pod tytułem dekoracja wnętrz. Dekorowanie mieszkania lub domu jest aranżacyjną wisienką na torcie, oczkiem każdej pani domu. Każda kobieta chce podkreślić charakter swojego gniazdka i nadać mu urok, który będzie wywoływał „wow” na ustach wszystkich przekraczających progi, jej pięknego luksusowego mieszkania. Często jednak kupując dodatki dekoracyjne do mieszkania, skupiamy się zbytnio na pokoju dziennym i sypialni, zapominając o ozdobieniu kuchni i łazienki. Dlatego pokażemy Wam dzisiaj uniwersalny i prosty, a jednocześnie tak intrygujący dodatek dekoracyjny, że na pewno zwróci uwagę gości.

Stojak-podstawka na butelkę do wina zaprojektowaną przez designera Jong-su Kim

Autor w realistyczny sposób zamroził moment rozlewania wina, tworząc idealny rekwizyt i zarazem element dekoracji wnętrza, który zaskoczy Waszych gości.

Jak wiadomo zakorkowane wino powinno przechowywać się w pozycji leżącej, aby zapobiec utlenianiu się wina i zmianie smaku. Stąd też pomysł na podstawkę przedstawiającą realistycznie rozlane wino.

 

mat.fot.ilsangisang