LOADING

Type to search

Kolekcja natura do wnętrz apartamentów

Ed 20 lutego 2018
Share

Wiosna to idealny czas na renowacje mieszkania i bliskość natury. Dlaczego więc nie połączyć i przenieść tych dwóch elementów do waszego wystroju wnętrza? Proponujemy spotkanie z biżuterią do mebli, inspirowaną naturalnymi, zaczerpniętymi z najbardziej unikalnych faktur i elementów naszej planety.

Elementy ozdobne biżuterii PullCast są idealnym elementem, który pasuje do wiosennego remontu i odświeżenia wystroju wnętrza i mebli!  Luksusowe gałki będą idealnym dodatkiem do każdej szafki, szuflady. Przygotujecie wnętrze domu do nowego sezonu z zupełnie świeżym wyglądem, osiągając go dzięki oryginalnym projektom światowej marki.

 

Comb z kolekcji Ziemia

Jak sama nazwa wskazuje, ten projekt czerpie inspirację z jednego z najbardziej dopracowanego elementu w przyrodzie, jakim jest formowany przez pszczoły plaster miodu. Podziwiając geometryczną doskonałość, którą pszczoły mogą formować, Pullcast zaproponował gałkę z mosiądzu wzorując się na doskonałej formie natury.

Codium z kolekcji Ocean

Zainspirowany roślinami rosnącymi pod wodą na północno wschodnim Oceanie Atlantyckim Codium wykonany jest mosiądzu w kształtem odzwierciedlający roslinę. Będzie genialnym detalem i ozdobą do każdej szuflady, szafki lub szafy.

FEU z edycji limitowanej

Feu jest bezspornym przykładem piękna biżuterii, elegancja i wyrafinowanie połączone z inspiracją autentycznymi koralowcami, które chronią morskie stworzenia. Wykonane z polerowanego mosiężnego rączki i inkrustowane kryształami Swarovsky’ego, ten uchwyt przyciągnie wzrok każdego komu jest bliski luksusowy świat.

Jeszcze jeden projekt biżuterii dla waszych mebli z kolekcji Cosmopolitan.

Projekt o nazwie MACARON

Mimo że nie jest elementem natury, to lekkość tego francuskiego przysmaku jest idealna na wiosnę! Te mosiężne gałki to drobny dodatek do szafek i kredensów!